Po - Pá 9:00 - 19:00 So 9:00 - 11:00
+420 775 351 710

Žížalí čaj - přírodní koncentrované hnojivo

100% Vysoce koncentrované přírodní hnojivo. Neobsahuje žádné průmyslově vytvořené chemické látky. Doporučené ředění 1:9-1:12. Ideální pro použití jak v interiérech, tak na zahradě. Podporuje růst rostlin a chrání je před chorobami a škůdci, působí proti plísním.

Kategorie
Dostupnost:skladem
Velikostbez DPHs DPHks
0,5 litr96,69 Kč117,00 Kč
1 litr146,28 Kč177,00 Kč
2 litry311,57 Kč377,00 Kč
5 litrů471,07 Kč570,00 Kč
Žížalí čaj - přírodní koncentrované hnojivo
Novinka
  • Žížalí čaj - přírodní koncentrované hnojivo

100% Přírodní hnojivo
Vysoce koncentrované přírodní hnojivo pro Vaše rostliny vznikající jako vedlejší produkt při vermikompostování s kalifornskými a hnojními žížalami. Neobsahuje žádné průmyslově vytvořené chemické látky. Jedná se o čistě přírodní produkt, s vysokou koncentrací živin a enzymů, které podporují růst, kvetení a úrodnost všech rostlin.

Naprosto bezpečné a nezapáchá
Žížalím čajem prakticky nelze přehnojit či spálit rostlinu. Látky, obsažené v žížalím čaji si rostlina sama postupně odebírá z půdy, čímž zajistíte její bujný růst. Díky dokonalému zpracování žížalami je žížalí čaj absolutně bez zápachu. Je tak ideální pro použití jak v interiérech, tak na zahradě.

Doporučené dávkování 
Žížalí čaj je vysoce koncentrované hnojivo, proto je nutné, aby došlo k jeho naředění s vodou v poměru 1:9 - 1:12. Pro pokojové rostliny se doporučuje aplikace hnojiva zhruba jednou za 14 dní.

Proč používat právě žížalí čaj?
Jediné čistě přírodní tekuté hnojivo vhodné pro pokojové i venkovní rostliny.Podporuje kvetení rostlin a tvorbu plodů. Neobsahuje průmyslově vyrobené chemikálie ani pesticidy.
Podporuje růst rostlin a chrání je před chorobami a škůdci, působí proti plísním.
Obsahuje velké množství minerálů a enzymů, kterými zúrodňuje půdu.
Zelenina i ovoce vyprodukované s pomocí žížalího čaje obsahuje vyšší množství minerálů a vitamínů.

Použití:
Žížalí čaj je velmi silné přírodní tekuté hnojivo, které se doporučuje naředit vodou v poměru 1:9 - 1:12, neboť obsahuje velké množství minerálů a živin, nemůže sice dojít ke spálení rostlin jako u chemických hnojiv, ale ředění se doporučuje z důvodu zvětšení objemu žížalího čaje, lepší je nalít k rostlinám větší objem naředěného čaje, neboť pomůže přihnojit větší objem zeminy, než pouze malé množství koncentrovaného žížalího čaje.