Po - Pá 9:00 - 19:00 So 9:00 - 11:00
+420 775 351 710

Bros Odpuzovač BROS Sonic solární proti krtkům

Účinně odpuzuje krtky, hraboše a jiné podzemní hlodavce bez použití chemických prostředků. Integrovaný solární článek zajišťuje stálé napájení vibrátoru a současně nabíjí zabudované dobíjecí baterie. Rozsah působení 700 m2. Technické údaje: dosah působení: 800 m2 (v okruhu cca 32 m kolem plašiče) typ napájení: solární panel a baterie 1,2 V / 800mAh "AA" Ni-Cd frekvence: 400 - 1000 Hz šířka tubusu: 28 mm délka: 330 mm průměr hlavy: 155 mm hmotnost: 300 g

Kategorie
Výrobce:Bros
Dostupnost:skladem
470,00 Kč
Odpuzovač BROS Sonic solární proti krtkům
  • Odpuzovač BROS Sonic solární proti krtkům

Odpuzovač BROS Sonic solární proti krtkům účinně odpuzuje krtky, norníky a jiné zemní škůdce z míst jako jsou trávníky, květinové záhony, rekreační plochy, dětská a sportovní hřiště, fóliovníky, zahrádky apod.

Vyrobený z odolného plastu a hliníku. Je voděodolný a po umístění v zemi přehlídnutelný až neviditelný. Zvuk je emitován pod povrchem země. Je vybavený úsporným elektronickým systémem (baterií nabíjenou solárním panelem). Zelená barva hlavy se solárním panelem pro splynutí s okolím. Neškodný domácím zvířatům.

BROS Sonic vysílá každých 30 sekund vibrace a zvukové signály s frekvencí 400 - 1000 Hz které odpuzují krtky a podzemní hlodavce, kteří mají dokonalý sluch a jsou velmi citliví na otřesy a vibrace. Podle druhu půdy dokáže BROS Sonic s úspěchem ochránit plochu do 800 m2. Baterie je napájena solární energií, což zaručuje, že zařízení funguje po celý den, a to i v případě kdy je zataženo nebo prší.

Použití:
Před prvním použitím zařízení nabíjíme umístěním hlavy se solárním panelem na prosluněné místo na dobu jednoho dne. Po uplynutí této doby připojíme hlavu se solárním panelem k tělu zařízení pomocí kabelů. Plašič umístíme do středu plochy, kterou chceme chránit proti krtkům a hlodavcům. Do půdy se plašič nesmí zatlačovat silou. Doporučuje se, připravit si předem otvor pro zasunutí do země a poté vše zapravit tak, aby byl co nejměně viditelný. Optimální umístění zařízení je cca 3 - 5 cm nad úrovní terénu. Zařízení nikdy neumisťujeme do nezkypřené zeminy, poněvadž hrozí jeho poškození. Pro zajištění uspokojivé funkčnosti, musí být BROS Sonic dokonale obklopený zeminou.

Zesílená aktivita hlodavců v prvních dnech používání BROS Sonic je přirozeným jevem, poněvadž se snaží opustit plochu, kde se šíří zvuk.