Po - Pá 9:00 - 19:00 So 9:00 - 11:00
+420 775 351 710

Bros Odpuzovač BROS Sonic proti krtkům

Elektrický odpuzovač účinkuje na krtky, hraboše a jiné hlodavce. Je šetrný vůči životnímu prostředí a nevyžaduje použití chemikálií. Vysílá zvukové signály na frekvenci 400 Hz, čímž odpuzuje hlodavce, které mají dokonalý sluch a schopnost cítit vibrace. V závislosti na typu půdy působí na ploše 500 - 600 m2. Odpuzovač je možné použít na trávnících, květinových záhoncích, rekreačních oblastech, sportovních plochách a hřištích, na zahradách či ve fóliovníku. Balení je účinné po mnoho měsíců bez ohledu na roční období a povětrnostní podmínky. Návod k použití: odšroubujte víčko a vyjměte rám umístěný uvnitř. Umístěte baterie podle obrázku a vložte zpět do přístroje. Zašroubujte víčko (díky těsnění je plašič odolný proti působení vlhkosti) a umístěte plašič do středu plochy, kterou chcete ochránit. Výměnu baterií lze provést bez nutnosti vytahování přístroje ze země. dosah působení: 500 - 600 m2 (v okruhu cca 26 - 28 m kolem plašiče) typ napájení: baterie 2 x 1,5V R20 frekvence: 400 Hz šířka tubusu: 42 mm délka: 260 mm šířka krytky: 51 mm výška krytky (část zůstávající nad zemí): 36 mm hmotnost: 115 g

Kategorie
Výrobce:Bros
Dostupnost:skladem
270,00 Kč
Odpuzovač BROS Sonic proti krtkům
  • Odpuzovač BROS Sonic proti krtkům

Plašič krtků BROS Sonic účinně odpuzuje krtky, norníky a jiné zemní škůdce z míst jako jsou trávníky, květinové záhony, rekreační plochy, dětská a sportovní hřiště, fóliovníky, zahrádky apod.

Vyrobený z odolného plastu. Je voděodolný a po umístění v zemi prakticky neviditelný. Zvuk je emitován pod povrchem země. Je vybavený úsporným elektronickým systémem (výměna baterií po asi cca 6 měsících). Snadná výměna baterií (nejsou součástí balení). Zelená krytka ve tvaru "květiny" s těsněním pro dokonalou odolnost proti působení vlkosti. Neškodný domácím zvířatům.

BROS Sonic vysílá zvukové signály s frekvencí 400 Hz, které odpuzují krtky a podzemní hlodavce, kteří mají dokonalý sluch a jsou velmi citliví na otřesy a vibrace. Podle druhu půdy dokáže BROS Sonic s úspěchem ochránit plochu od 500 do 600 m2. Těsná konstrukce krytu je odolná proti působení povětrnostních vlivů. BROS Sonic lze provozovat po dobu několika měsíců, bez ohledu na roční období. Pohodlná krytka na baterie ve tvaru "květiny" umožňuje jejich výměnu bez nutnosti vytahování plašiče z půdy. BROS Sonic funguje nepřetržitě a nevyžaduje žádnou další pozornost.

Nejdříve odšroubujeme krytku ve tvaru květiny a vyjmeme plastový rám umístěný uvnitř tubusu. Poté umístíme baterie správnou polaritou dle návodu do rámu a vše zasumene zpět do tubusu. Nakonec našroubujeme zpět krytku. Plašič umístíme do středu plochy, kterou chceme chránit proti krtkům a hlodavcům. Do půdy se plašič nesmí zatlačovat silou. Doporučuje se, připravit si předem otvor pro zasunutí do země a poté vše zapravit tak, aby byl co nejměně viditelný. Krytka zelené barvy tomu skvěle napomáhá.

Zesílená aktivita hlodavců v prvních dnech používání BROS Sonic je přirozeným jevem, poněvadž se snaží opustit plochu, kde se šíří zvuk.